HOŞ GELDİNİZ

Değerli konuğumuz, sizi içten bir hoş geldiniz ile karşılamak isteriz. Aynı zamanda seyahatleriniz sırasında sizlere yardımcı olmak için neler yaptığımızı da paylaşmak isteriz. Yeni koronavirüs (COVID-19) ile ilgili durum dünya çapında kritik bir hal aldığından, seyahat güvenliğinizi sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Her zaman olduğu gibi konuklarımızın ve ekip üyelerimizin güvenliği ve emniyeti en yüksek önceliğimiz olmayı sürdürmektedir. Temizlik ve hijyen konusunda en yüksek standartları korumanın büyük gururunu yaşamaktayız. Korona virüs salgınına karşı, temizlik ve hijyen protokollerimizi çok daha sıkı hale getirmek amacıyla, küresel ve yerel kamu sağlığı yetkilileriyle (Dünya Sağlık Örgütü ve Hastalık Kontrol Merkezleri dahil) konsültasyon halinde ek önlemler geliştirmiş bulunmaktayız.

• Temizlik ve hijyen konusunda eğitimlerimiz ve iyileştirilmiş çalışma protokollerimiz bulunmaktadır.
• Genel kullanıma açık alanlarımızın (lobiler, asansörler, kapı kulpları, genel tuvaletler, vb.) temizlenme sıklığını artırmış bulunuyoruz ve özel endüstriyel dezenfektanlar kullanmaya devam etmekteyiz.
• Yiyecek ve içecek hizmetimizi mevcut gıda güvenliği önerileriyle uyumlu hale getirmeye devam edeceğiz.
• Antibakteriyel el dezenfektanlarının dağıtımını artırmış bulunuyoruz.

Ayrıca otelimizde 7/24 yardım sunabilmek için bölgesel ve küresel acil durum ekiplerini harekete geçirmiştir ve herhangi bir tesisimizde korona virüs vakasının tespit edildiğine dair uyarı almamız halinde anında yanıt vermeye hazır durumdadır.

Otelimizdeki bu konaklamanızın içinde bulunduğumuz durumdan dolayı biraz farklı olabileceğini kabul ediyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz. Konaklamanızı daha konforlu hale getirmek için yapabileceğimiz bir şey varsa lütfen resepsiyonla iletişime geçerek bize bildirin.

Otelimizde 7/24 sağlık Personelimizin hizmetinizde olduğunu, herhangi bir ihtiyaç halinde ya da acil bir durumda karantina odamızın hizmetinizde olduğunu bilgilerinize sunarız.

Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

Aşağıdaki formu soru ve yorumlarınızla beraber doldurun.
En kısa zamanda size geri dönelim.

Adres: Dirmil Mahallesi 182.sk No:3 Yalıkavak,
Bodrum-Muğla

Telefon: +90 252 385 59 59