Yeryüzünün cömertçe sunduğu cennet kıyısı.

Bodrum’un  İncisi;

Yeryüzünün cömertçe sunduğu cennet kıyısı; Doğallık, zerafet ve minimalizmin buluştuğu Highlight Hotel, eski bir balıkçı köyü olan ‘’Tilkicik’’ koyunda, Ege denizi kıyısında sizleri karşılıyor.

Highlight Hotel, 21. Yüzyıl yüksek teknolojisinin getirdiği yaşam tarzı ve hayatın güzelliklerinden aldığı ilhamla doğdu. Otel konsepti oluşturulurken  her detayının yalınlık ve sonsuzluğu ifade ettiği iç mekan tasarımı, misafirlere eşsiz bir atmosfer sunuyor. Highlight Hotel  oda tasarımları yerel ve uluslararası sanatçıların özel dizaynlarından oluşuyor. Toplam 59 sofistike misafir odası, konforu ve tasarımı ile unutulmaz anılarınıza ev sahipliği yapmak için hizmetinize sunulmuştur. Samimi ambiansı ile; mükemmelliğin resmini tamamlıyor.

Miya Beach Restaurant, otel konseptinin yalın ve minimalist tarzına sadık kalarak design edilmiş ,füzyon sunumu ile akdeniz mutfağının hafif ve lezzetli yemekleri, özenle seçilen taze ve yöresel ürünler ile hazırlanmıştır. Eşsiz “Tilkicik Koyu” manzarasına bakan restaurant, sizleri unutulmaz  ilk deneyimlerinize davet ediyor.

Highlight Spa, 500 m2’lik bir alanda masaj odaları, kapalı ve açık havuzları, cilt bakım odaları, fitness salonu, sauna, hamam, kızılötesi kabin gibi sağlıklı yaşam ile ilgili zengin seçenekler yer almaktadır. Highlight  SPA işletme güvencesi ve bakanlık Covid19 sertifika programı kriterlerini eksiksiz yerine getirmiş olan SPA işletmemizde mucize olarak adlandırılan BENTONİT kilinden üretilmiş MEDİKİL ürünleri ile adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz…

Miya Beach Bar, Sabahın ilk saatlerinden gecenin sonuna kadar devam edebileceğiniz  Miya Beach Bar, zengin içecek menüsü, egzotik ve yöresel kokteyl alternatifleri  ile sakinliği ve eğlenceyi sizin tercihinize sunuyor.

DSC06445
miya8
DSC07255

ONLİNE REZERVASYON

Konfor, hijyen, huzur ve doğa ile sıfır mesafeli tatil Highlight Hotel Yalıkavak’ta. Harika bir tatil için rezervasyonunuzu hemen yapın.